Úvod > Firmy > HOTEL BYSTRIČKA *** ubytovanie v Turci na úrovni

Luxusné ubytovanie, ruka v ruke s domáckou atmosférou a príjemným personálom. Vyspelý gastronomický zážitok v reštaurácii Paté začína aj denným menu. Svadobný servis a vybavenie pre konferencie.

Hotel s wellness a reštaurácia - ubytovanie Martin

Hotel je vzdialený od centra mesta Martin iba 2 km. Príjemná domáca atmosféra v kombinácii s luxusným vybavením a gastronómiou, za ktorou sa oplatí cestovať. Turistické trasy na dosah, a kvalitný welness.

O nás

Hotel z vonku deň zmenšená.jpg

Hotel Bystrička*** predstavuje pohodlné ubytovanie v komfortných izbách v prostredí obce Bystrička, ktorá je od centra Martina vzdialená iba 2 km. Je ideálnym východiskovým bodom pre aktivity v Turci - turistiku na známych turistických chodníkoch zahrňujúcich aj ferraty, alebo v zime bežkovanie či lyžovanie.

Naše služby

10.jpg

Kompletný svadobný servis pre romantickú svadbu v prostredí hotela. Od obradu v exteriéroch, cez fantastické jedlo, výzdobu, pohodlný tanečný parket - až po ubytovanie hostí z väčšej diaľky. Bonusy na ubytovanie a usporiadanie svadby plnia väčšinu víkendov v roku hotel svadbami.

Najnovšie z blogu

pate-restaurant-bystricka-martin-jedla-recepty_0126.jpg

Reštaurácia Hotela Bystrička prestavuje mozaiku chutí, farieb a potešenia pre každého gurmána. Vždy čerstvé a pripravené z lokálnych surovín je menu zostavené s tradičných slovenských jedál, ale aj inšpirácií medzinárodných kuchýň.

Referencie - videogaléria

Kontakt

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte.